T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Osmaniye Müftülüğü

15.11.2017

MUHAMMED DEĞİRMENCİ

1970 yılında Hatay ili Altınözü ilçesinde doğdu. 1999 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. İlk olarak 19.03.2001 - 04.09.2001 tarihleri arasında Hatay ili Yoncakaya Köyü Camiinde Vekil İmam Hatip olarak görev yaptı. 16.01.2002 - 25.06.2002 tarihleri arasında Hatay ili Çayır Köyü Camii Vekil İmam Hatipliği, 18.07.2002 - 14.06.2005 tarihleri arasında Hatay ili Altınözü ilçesi Çetenli Köyü Camii Vekil İmam Hatipliği yaptı. 15.06.2005 - 04.11.2007 tarihleri arasında Hatay Altınözü Çetenli Köyü Camiinde kadrolu İmam Hatiplik, 05.11.2007 -02.07.2010 tarihleri arasında Trabzon Eğitim Merkezi Müdürlüğü emrinde İmam Hatip olarak görevlendirilerek 05.11.2007 - 04.06.2010 tarihleri arasında İhtisas Eğitimi aldı. 07.07.2010 - 04.06.2012 tarihleri arasında Mersin ili Erdemli ilçesi Kargıpınarı Beldesi Fatih Camiinde İmam Hatiplik yaptı. 05.06.2012 - 05.01.2015 tarihleri arasında Aksaray ili Cezaevi Vaizi olarak görev yaptı. 26.06.2014- 29.07.2014 tarihleri arasında yurtdışında (Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği emrinde) Ramazan ayı Din Görevlisi olarak görev aldı. 2012 ve 2014 yıllarında Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonunda Tercüman olarak görev yaptı. 12.01.2015 -  02.11.2017 tarihleri arasında Şemdinli İlçe Müftüsü olarak görev yaptı.14.11.2017 tarihi itibariyle Osmaniye İl Müftü Yardımcısı olarak göreve yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babası olup Arapça bilmektedir.