T.C. OSMANİYE VALİLİĞİ
İL MÜFTÜLÜĞÜ

HALİL ELİTOK 16.10.2003 - 01.10.2004

1946 Yılında Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar Kasabasında doğdu. İlkokulu aynı yerde bitirdi. Isparta İmam-Hatip Okulundan (1966) ve Konya Yüksek İslam Enstitüsünden mezun oldu.(1970) Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Felsefesi ve Din Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı.(1998)

İlk göreve 14.11.1966 tarihinde Konya Merkez Şuracettin Camiinde İmam-Hatip olarak başladı.13.05.1974 tarihinde Suruç Vaizliğine,28.06.1977 tarihinde de Antalya Vaizliğine atandı.18.11.1980 - 21.11.1984 tarihleri arasında Isparta, 22.11.1984 - 24.09.1989 tarihleri arasında Tokat,25.09.1989 - 21.01.1992 tarihleri arasında Ordu,22.01.1993 - 23.10.2003 tarihleri arasında Denizli,16.10.2003 - 01.10.2004 tarihleri arasında Osmaniye İl Müftülüğü yaptı ve bu tarihte emekli oldu.